Tilldelat.

Upphandling · Norge

Procurement tool in Trøndelag

TED-nummer
255341-2026
Status
Tilldelat
Land
Norge
Upphandlande myndighet
Trøndelag fylkeskommune
Sista anbudsdag
20 maj 2026
Uppskattat värde
Uppgift saknas i källan
CPV-huvudkod
48490000Programvara för upphandling
Annonsens språk
engelska
Publicerad
15 april 2026

Trøndelag fylkeskommune i Norge upphandlade Procurement tool in Trøndelag. Anbudstiden gick ut 20 maj 2026.

Annonsen är skriven på engelska. Titel och beskrivning återges som de står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.

Bevaka liknande upphandlingar i Norge

Om upphandlingen

Trøndelag county, with affiliated municipalities, shall procure a seamless, digital tool for the entire procurement process, within what is currently often referred to as; requirements and planning tool (BPV), competition implementation tool (KGV), and contract administration tool (KAV). See the attached tender documentation and the other competition documents for details on this procurement.

Tilldelningar i denna upphandling

Procurement tool in TrøndelagHyyr AS18 juni 202630 000 000 NOK

Relaterat

Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 15 april 2026 | Originalannons