Tilldelning · Norge
K9621 Institutional kitchen equipment *CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 265767-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Vinnare (flera)
- Värde
- 7 980 739 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 21 oktober 2025
- CPV-huvudkod
- 39221000 – Köksutrustning
- Region
- Viken
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 2 leverantörer kontraktet för K9621 Institutional kitchen equipment *CONTRACT AWARD*, till ett värde av 7 980 739 NOK.
Kontraktet tilldelades 2 anbudsgivare, varav Norrøna Storkjøkken Oslo AS anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Norrøna Storkjøkken Oslo AS
- Vunna kontrakt för Metos AS
- Fler tilldelningar inom Köksutrustning i Norge
- Kategorin i Viken
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 24 april 2025 | Originalannons