Tilldelning · Norge
K9611 Sterile supply *NOTICE CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 262605-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Värde
- 15 730 436 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 29 oktober 2029
- CPV-huvudkod
- 33191000 – Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 5 leverantörer kontraktet för K9611 Sterile supply *NOTICE CONTRACT AWARD*, till ett värde av 15 730 436 NOK.
Kontraktet tilldelades 5 anbudsgivare, varav Getinge Norge AS (hovedenhet) anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Getinge Norge AS (hovedenhet)
- Vunna kontrakt för ASP NORGE AS
- Vunna kontrakt för Kebomed AS
- Vunna kontrakt för Medon Scandinavia AS
- Vunna kontrakt för Steelco Norge
- Fler tilldelningar inom Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien i Norge
Bevaka Utrustning för sterilisering, desinfektion och hygien i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 23 april 2025 | Originalannons