Tilldelning · Norge
K9570 Special Equipment Eye *NOTICE CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 263574-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Vinnare (flera)
- Värde
- 991 630 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 3 april 2029
- CPV-huvudkod
- 33100000 – Medicinsk utrustning
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 3 leverantörer kontraktet för K9570 Special Equipment Eye *NOTICE CONTRACT AWARD*, till ett värde av 991 630 NOK.
Kontraktet tilldelades 3 anbudsgivare, varav Sevest AS anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Sevest AS
- Vunna kontrakt för InnZ Medical as
- Vunna kontrakt för MediStim Norge AS
- Fler tilldelningar inom Medicinsk utrustning i Norge
Bevaka Medicinsk utrustning i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 24 april 2025 | Originalannons