Tilldelning · Norge
K9441 Respiratory therapy *NOTICE CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 246591-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Värde
- 2 228 492 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 25 december 2028
- CPV-huvudkod
- 33157400 – Andningsapparater för medicinskt bruk
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 3 leverantörer kontraktet för K9441 Respiratory therapy *NOTICE CONTRACT AWARD*, till ett värde av 2 228 492 NOK.
Kontraktet tilldelades 3 anbudsgivare, varav Timik AS anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Timik AS
- Vunna kontrakt för Dräger Norge AS
- Vunna kontrakt för Fisher & Paykel Healthcare AB, Filial i Norge
- Fler tilldelningar inom Andningsapparater för medicinskt bruk i Norge
Bevaka Andningsapparater för medicinskt bruk i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 15 april 2025 | Originalannons