Tilldelning · Norge
K9440 Anaesthesia *CONTRACT AWARD NOTICE*
- TED-nummer
- 245946-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Vinnare (flera)
- Värde
- 13 841 275 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 25 december 2028
- CPV-huvudkod
- 33172100 – Anestesiutrustning
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 2 leverantörer kontraktet för K9440 Anaesthesia *CONTRACT AWARD NOTICE*, till ett värde av 13 841 275 NOK.
Kontraktet tilldelades 2 anbudsgivare, varav Mediq Norge AS anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Mediq Norge AS
- Vunna kontrakt för LINDE GAS AS
- Fler tilldelningar inom Anestesiutrustning i Norge
Bevaka Anestesiutrustning i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 15 april 2025 | Originalannons