Tilldelning · Norge
K9350 Centrifuges table model *NOTICE CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 270438-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Vinnare (flera)
- Värde
- 1 444 778 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 13 mars 2028
- CPV-huvudkod
- 42931000 – Centrifuger
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 3 leverantörer kontraktet för K9350 Centrifuges table model *NOTICE CONTRACT AWARD*, till ett värde av 1 444 778 NOK.
Kontraktet tilldelades 3 anbudsgivare, varav Fisher Scientific AS anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Fisher Scientific AS
- Vunna kontrakt för LABHUSET AS
- Vunna kontrakt för Norsk Labex AS
- Fler tilldelningar inom Centrifuger i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 28 april 2025 | Originalannons