Tilldelning · Norge
K9320 Heating cabinets and incubators *NOTICE CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 351926-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Vinnare
- Värde
- 1 590 594 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 17 april 2028
- CPV-huvudkod
- 42131130 – Temperaturregulatorer
- Region
- Buskerud
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade Dipl Ing Houm AS kontraktet för K9320 Heating cabinets and incubators *NOTICE CONTRACT AWARD*, till ett värde av 1 590 594 NOK.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Dipl Ing Houm AS
- Fler tilldelningar inom Temperaturregulatorer i Norge
- Kategorin i Buskerud
Bevaka Temperaturregulatorer i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 2 juni 2025 | Originalannons