Tilldelning · Norge
K9280 Special equipment pathology *NOTICE CONTRACT AWARD*
- TED-nummer
- 302805-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Sykehusbygg HF
- Värde
- 6 742 770 NOK
- Tilldelningsdatum
- Uppgift saknas i källan
- Avtalet löper till
- 22 januari 2029
- CPV-huvudkod
- 38000000 – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Sykehusbygg HF i Norge tilldelade 4 leverantörer kontraktet för K9280 Special equipment pathology *NOTICE CONTRACT AWARD*, till ett värde av 6 742 770 NOK.
Kontraktet tilldelades 4 anbudsgivare, varav Ortomedic AS anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Sykehusbygg HF
- Vunna kontrakt för Ortomedic AS
- Vunna kontrakt för Histolab Products AB
- Vunna kontrakt för MONTEBELLO DIAGNOSTICS AS
- Vunna kontrakt för Nerliens Meszansky AS
- Fler tilldelningar inom Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) i Norge
Bevaka Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 13 maj 2025 | Originalannons