Tilldelning · Norge
Contract award - R01425 - Framework agreement MIME - construction management for alterations to infrastructure and buildings connected to mounting antennas and masts.
- TED-nummer
- 13937-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Forsvarsbygg
- Vinnare
- Värde
- 180 000 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 29 november 2024
- CPV-huvudkod
- 71500000 – Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
- Antal anbud
- 6
- Annonsens språk
- engelska
Forsvarsbygg i Norge tilldelade Advansia AS kontraktet för Contract award - R01425 - Framework agreement MIME - construction management for alterations to infrastructure and buildings connected to mounting antennas and masts den 29 november 2024, till ett värde av 180 000 000 NOK.
Antal inkomna anbud: 6.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Forsvarsbygg
- Vunna kontrakt för Advansia AS
- Fler tilldelningar inom Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten i Norge
Bevaka Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 9 januari 2025 | Originalannons