Tilldelning · Norge
Contract award notice footwear M77
- TED-nummer
- 711092-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon
- Vinnare
- Värde
- 410 000 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 15 september 2025
- Avtalet löper till
- 8 oktober 2027(kan förlängas upp till 2 gånger)
- CPV-huvudkod
- 18000000 – Kläder, skor, väskor och tillbehör
- Antal anbud
- 3
- Annonsens språk
- engelska
Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon i Norge tilldelade Alfa Sko AS kontraktet för Contract award notice footwear M77 den 15 september 2025, till ett värde av 410 000 000 NOK.
Antal inkomna anbud: 3.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Forsvaret v/Forsvarets logistikkorganisasjon
- Vunna kontrakt för Alfa Sko AS
- Fler tilldelningar inom Kläder, skor, väskor och tillbehör i Norge
Bevaka Kläder, skor, väskor och tillbehör i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 28 oktober 2025 | Originalannons