Tilldelning · Norge
Contract award - Cleaning services Helfo Sola
- TED-nummer
- 356946-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Helfo
- Vinnare
- Värde
- 1 710 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 16 maj 2025
- Avtalet löper till
- 15 maj 2028(kan förlängas upp till 3 gånger)
- CPV-huvudkod
- 90910000 – Städning
- Region
- Rogaland
- Antal anbud
- 7
- Annonsens språk
- engelska
Helfo i Norge tilldelade 911 463 830 kontraktet för Contract award - Cleaning services Helfo Sola den 16 maj 2025, till ett värde av 1 710 000 NOK.
Antal inkomna anbud: 7.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Helfo
- Vunna kontrakt för 911 463 830
- Fler tilldelningar inom Städning i Norge
- Kategorin i Rogaland
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 3 juni 2025 | Originalannons