Tilldelning · Norge
Contract award 25 VAT onAN regulation transformer 33/11kV
- TED-nummer
- 123096-2026
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- NORANETT AS
- Vinnare
- Värde
- 12 000 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 29 januari 2026
- Avtalet löper till
- 30 september 2027
- CPV-huvudkod
- 31000000 – Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
- Region
- Nordland/Nordlánnda
- Antal anbud
- 7
- Annonsens språk
- engelska
NORANETT AS i Norge tilldelade Berggård Amundsen & Co AS kontraktet för Contract award 25 VAT onAN regulation transformer 33/11kV den 29 januari 2026, till ett värde av 12 000 000 NOK.
Antal inkomna anbud: 7.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från NORANETT AS
- Vunna kontrakt för Berggård Amundsen & Co AS
- Fler tilldelningar inom Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning i Norge
- Kategorin i Nordland/Nordlánnda
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 20 februari 2026 | Originalannons