Tilldelning · Norge
25/465 Glazier services, including the procurement of glass and panes - contract award
- TED-nummer
- 412845-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Stange kommune
- Vinnare
- Värde
- 4 000 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 31 mars 2025
- Avtalet löper till
- 30 april 2029(kan förlängas upp till 2 gånger)
- CPV-huvudkod
- 50700000 – Reparation och underhåll av utrustning i byggnader
- Region
- Innlandet
- Antal anbud
- 1
- Annonsens språk
- engelska
Stange kommune i Norge tilldelade Hamar Glass AS kontraktet för 25/465 Glazier services, including the procurement of glass and panes - contract award den 31 mars 2025, till ett värde av 4 000 000 NOK.
Antal inkomna anbud: 1.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Stange kommune
- Vunna kontrakt för Hamar Glass AS
- Fler tilldelningar inom Reparation och underhåll av utrustning i byggnader i Norge
- Kategorin i Innlandet
Bevaka Reparation och underhåll av utrustning i byggnader i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 26 juni 2025 | Originalannons