Tilldelning · Norge
24/3212 Various Trade services - Contract award
- TED-nummer
- 281038-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Stange kommune
- Vinnare (flera)
- Värde
- 152 000 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 16 januari 2025
- Avtalet löper till
- 31 december 2028
- CPV-huvudkod
- 50000000 – Reparation och underhåll
- Region
- Innlandet
- Antal anbud
- Uppgift om antal anbud saknas i källan
- Annonsens språk
- engelska
Stange kommune i Norge tilldelade 10 leverantörer kontraktet för 24/3212 Various Trade services - Contract award den 16 januari 2025, till ett värde av 152 000 000 NOK.
Kontraktet tilldelades 10 anbudsgivare, varav Caverion Norge AS (Hovedenhet) anges först i tilldelningsmeddelandet.
Uppgift om antal anbud saknas i källan.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Stange kommune
- Vunna kontrakt för Caverion Norge AS (Hovedenhet)
- Vunna kontrakt för ARVID HANSTAD AS
- Vunna kontrakt för Energima Elverum AS
- Vunna kontrakt för Ingeniør Ivar Pettersen AS
- Vunna kontrakt för Løten Malerverksted AS
- Vunna kontrakt för Morten Skancke AS
- Vunna kontrakt för Randem & Hubert AS
- Vunna kontrakt för Reco Bygg og Skadeteknikk AS
- Vunna kontrakt för Stange Elektriske AS
- Vunna kontrakt för YC AMUNDRUD AS
- Fler tilldelningar inom Reparation och underhåll i Norge
- Kategorin i Innlandet
Bevaka Reparation och underhåll i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 30 april 2025 | Originalannons