Tilldelning · Norge
24/3126 Framework agreement for the procurement of water meters with software - Contract award
- TED-nummer
- 227211-2025
- Status
- Tilldelat
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Stange kommune
- Vinnare
- Värde
- 25 000 000 NOK
- Tilldelningsdatum
- 21 november 2024
- CPV-huvudkod
- 38421100 – Vattenmätare
- Region
- Innlandet
- Antal anbud
- 2
- Annonsens språk
- engelska
Stange kommune i Norge tilldelade Kamstrup AS kontraktet för 24/3126 Framework agreement for the procurement of water meters with software - Contract award den 21 november 2024, till ett värde av 25 000 000 NOK.
Antal inkomna anbud: 2.
Annonsen är skriven på engelska. Titeln återges som den står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Stange kommune
- Vunna kontrakt för Kamstrup AS
- Fler tilldelningar inom Vattenmätare i Norge
- Kategorin i Innlandet
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 8 april 2025 | Originalannons