Tilldelat.

Upphandling · Danmark

Procurement of insulating couplings

TED-nummer
567354-2026
Status
Pågående
Land
Danmark
Upphandlande myndighet
Energinet Gastransmission A/S
Sista anbudsdag
14 september 2026
Uppskattat värde
800 000 EUR
CPV-huvudkod
42141500Kopplingar
Annonsens språk
engelska
Publicerad
17 augusti 2026

Energinet Gastransmission A/S i Danmark upphandlar Procurement of insulating couplings. Sista anbudsdag är 14 september 2026.

Annonsen är skriven på engelska. Titel och beskrivning återges som de står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.

Bevaka liknande upphandlingar i Danmark

Om upphandlingen

The Contracting Authority wants to purchase insulating couplings for 4 stations: Køge, Herning, Nørskov and Frøslev. For further details regarding the purchase, reference is made to the tender documents. The tendered contract has a duration of 1 year. The value of the contract is expected to amount to 800,000 Euro For further details concerning the purchase, reference is made to the tender documents.

Relaterat

Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 17 augusti 2026 | Originalannons