Upphandling · Norge
Procurement of consumables for cleaning no. 2 2026
- TED-nummer
- 464080-2026
- Status
- Avslutad
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Vågan Kommune
- Sista anbudsdag
- 28 augusti 2026
- Uppskattat värde
- 5 000 000 NOK
- CPV-huvudkod
- 39830000 – Rengöringsmedel
- Region
- Nordland/Nordlánnda
- Annonsens språk
- engelska
- Publicerad
- 6 juli 2026
- Källa
- Annons i TED
Vågan Kommune i Norge upphandlade Procurement of consumables for cleaning no. 2 2026. Anbudstiden gick ut 28 augusti 2026.
Annonsen är skriven på engelska. Titel och beskrivning återges som de står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Bevaka liknande upphandlingar i Norge
Om upphandlingen
The objective of the procurementVågan municipality invites tenderers to an open tender contest for a framework agreement for the delivery of consumables for cleaning. The estimated annual procurement is NOK 1,100,000 - NOK 1,500,000 for consumables for cleaning. A contract shall be signed for the entire municipality. The agreement period is 24 months. with an option for an extension of (1+1) year. Annex 2 of the tender documentation is the price form. The price form consists of a page for consumables. Read the pages with explanations carefully.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Vågan Kommune
- Fler upphandlingar inom Rengöringsmedel i Norge
- Kategorin i Nordland/Nordlánnda
- Pågående upphandlingar i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 6 juli 2026 | Originalannons