Upphandling · Norge
2026/8067 - Tender documentation open tender contest FOA Part III - School of Camp Holmestrand municipality.
- TED-nummer
- 560697-2026
- Status
- Pågående
- Land
- Norge
- Upphandlande myndighet
- Holmestrand kommune
- Sista anbudsdag
- 14 september 2026
- Uppskattat värde
- 4 000 000 NOK
- CPV-huvudkod
- 55243000 – Barnkolonier
- Region
- Vestfold
- Annonsens språk
- engelska
- Publicerad
- 13 augusti 2026
- Källa
- Annons i TED
Holmestrand kommune i Norge upphandlar 2026/8067 - Tender documentation open tender contest FOA Part III - School of Camp Holmestrand municipality.. Sista anbudsdag är 14 september 2026.
Annonsen är skriven på engelska. Titel och beskrivning återges som de står i TED, utan översättning. Kategorin anges med CPV-kodens svenska benämning.
Bevaka liknande upphandlingar i Norge
Om upphandlingen
The competition is for a contract for the procurement of school camp places for the intermediate stage (6th and/or 7th years) in Holmestrand municipality. Leirskolen's location should be within a radius of the two hour journey by bus. Each school year shall be between 250 and 310 pupils attending week-long school camps. The pupils will usually be divided between 12 and 15 groups of varying sizes.
Relaterat
- Alla upphandlingar från Holmestrand kommune
- Fler upphandlingar inom Barnkolonier i Norge
- Pågående upphandlingar i Norge
Uppgifter: TED | Bearbetning: Tilldelat (tilldelat.se) | Publicerad i TED 13 augusti 2026 | Originalannons